Co trzeci pracownik chce odejść

 
17 grudnia 2013 - 09:32 | Tagi: ; ;
polski-baromentr

Polski Barometr Pracowniczy to pierwsze tak kompleksowe badanie koncentrujące się na szeregu szczegółowych zagadnień związanych z pracą i nie tylko. Jego wyniki dają odbiorcy całościowy ogląd tego, jacy są pracujący Polacy (również pracownicy w określonych branżach): jak się zachowują, jakie są ich motywacje, co ich interesuje. Raport z badania zawiera odpowiedzi na m.in. następujące pytania biznesowe:

  • Jak kształtuje się rynek pracobiorców w Polsce? Jak wygląda sytuacja w poszczególnych grupach?
  • Jak funkcjonują określone branże, jeżeli chodzi o zaangażowanie pracownicze? Które branże są źródłem dobrych praktyk? Jak funkcjonuje moja firma na tle branży
  • Jak przyciągnąć talenty do firmy? Jak utrzymać poziom ich zaangażowania?

Zachęcamy się do zapoznania z ofertą raportu Polski Barometr Pracowniczy:

W przypadku potrzeby przeprowadzenia dodatkowych badań, wykraczających poza zakres raportu i koncentrujących się na pracownikach Państwa firmy bądź instytucji, jesteśmy otwarci na dalszą współpracę oraz możliwość przygotowania oferty dedykowanej. Mogą Państwo liczyć na nasze doświadczenie oraz znajomość zagadnień związanych z badaniami zaangażowania pracowników.
Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania: Dorota Szubert oraz Krzysztof Siekierski.

Polecamy także prezentację TNS Polska“Siła marki pracodawcy, a satysfakcja zaangażowanie pracowników” z Konferencji Employer of the Future 2013.

Polski Barometr Pracowniczy w mediach – wybrane artykuły i informacje prasowe: