Jakość, doskonałość, wzrost - fotorelacja z konferencji

 
30 maja 2014 - 12:40 | Tagi: ; ; ; ;
konfa_fotrelacja

28 maja br. odbyła się XIV. Konferencja finansowa TNS Polska Jakość, dokonałość, wzrost, która tym razem była dedykowana jakości. Chcąc skupić się na tym, co najciekawsze i najbardziej aktualne dla branży finansowej oraz zestawić to z perspektywą klienta, podzieliliśmy się naszymi obserwacjami i refleksjami na temat trendów kształtujących biznes w sektorze finansowym.

Podczas konferencji wręczono także Lamparty 2014 – nagrody przyznawane przez bankowców i ubezpieczycieli za najbardziej podziwianą kreację wizerunku marki bankowej i ubezpieczeniowej.

Tegorocznej konferencji finansowej towarzyszyła również dyskusja panelowa, której tematem przewodnim były wyniki badania “Jakość na bank”. Panel dyskusyjny poprowadził Eugeniusz Twaróg z Pulsu Biznesu, a w loży ekspertów zasiedli: Mariusz Drzewiecki, Dyrektor Oddziału Bankowości Detalicznej, mBank, Magdalena Macko, Dyrektor Departamentu Jakości, Bank Milennium, Małgorzata Jarczyk-Zuber, Dyrektor Departamentu Rozwoju Jakości Obsługi Klienta, ING Bank oraz Tomasz Majchrzak, Dyrektor ds. Szkoleń i Jakości, Getin Bank.