Robimy paczkę z Paczką!

 
2 grudnia 2015 - 09:52 | Tagi: ;
paczka

Wierzymy, że nasza działalność biznesowa nie pozostaje bez wpływu na społeczeństwo oraz otoczenie, w którym funkcjonujemy, dlatego kilka lat temu rozpoczęliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem Wiosna, organizatorem akcji Szlachetna Paczka. Jako partner badawczy Stowarzyszenia na co dzień pomagamy pomagać - realizujemy dedykowane projekty badawcze oraz dostarczamy rekomendacje, które pozwalają efektywniej realizować projekty pomocowe. Dziś jednak zachęcamy do zrobienia paczki!

Akcji Szlachetna Paczka przedstawiać nie trzeba – już od 15 lat pomaga rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie, osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym. Daje im impuls do zmiany – do poprawy życia i wiarę w to, że nie są sami. Łączy osoby potrzebujące z wolontariuszami i darczyńcami i odpowiada na konkretne, wcześniej zdiagnozowane potrzeby. Rok temu Szlachetna Paczka przekazała pomoc warta 41 mln złotych.*

W tym roku Szlachetna Paczka rozpoczęła się 21 listopada – wtedy została otwarta internetowa baza rodzin. Darczyńcy mogą z niej wybierać rodziny, do których w finałowy weekend 12-13 grudnia trafią przygotowane przez nich paczki. My już to zrobiliśmy i serdecznie zachęcamy do włączenia się w akcję!

Można też pomóc na kilka innych sposobów, o których więcej tutaj.

* Szlachetna Paczka 2014 w liczbach – kliknij tutaj