Shopper DNA 2016: zrozumieć trendy na rynku detalicznym

 
24 lutego 2016 - 11:08 | Tagi: ; ; ;
ShopperDNA

Na naszych oczach krajobraz detaliczny ulega daleko idącym przeobrażeniom. Wzrasta ‘wielokanałowość’ Polaków, jednocześnie, tradycyjne klasyfikacje graczy na rynku detalicznym (np. Modern Trade vs. Traditional Trade) wydają się nie nadążać za ewolucją rynku i zachowań klientów. W rynkowym równaniu coraz istotniejszą rolę odgrywa e-commerce, zjawisko bardzo niejednoznaczne i różnie rozumiane – zarówno jako punkt styku z klientem, jak i kanał sprzedaży.

Z kolei tradycyjny model postrzegania procesu zakupowego, czyli pre-store vs. in-store, w coraz większym stopniu traci na aktualności, zważywszy na zmieniający się model ścieżki zakupowej w FMCG.

Mając na uwadze zachodzące na rynku przeobrażenia, TNS jak co roku uważnie wsłuchiwał się w głosy swoich klientów, wychwytując najistotniejsze pytania, zjawiska, znaki zapytania. Efektem jest raport Shopper DNA 2016, dotykający kwestii kluczowych dla uczestników rynku detalicznego w roku 2016.

Raport Shopper DNA umożliwia śledzenie i zrozumienie zmian rynkowych, pozwalając na wspomaganie procesu podejmowania efektywnych decyzji biznesowych dla kategorii i marek w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej.

Po szczegóły i ofertę zapraszamy na stronę.