Inteligentny Monitoring Kategorii Catmind.pl już jest!

 
14 kwietnia 2016 - 08:39 |
logo-start

Jak wynika z naszego badania, prawie 2/3 informacji w biznesie nadaje się do kosza*. W TNS Polska znaleźliśmy sposób jak sobie z tym poradzić.

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego korzystania z Inteligentnego Monitoringu Kategorii Catmind.pl. Na przykładzie kategorii alkoholi chcemy pokazać, jak może zmienić się życie marketera dzięki dostępowi do starannie wyselekcjonowanych i czytelnie oddanych informacji i inspiracji z rynku.

Catmind.pl to nie kolejny automat. Dzięki połączeniu technologii z doświadczeniem i wiedzą siedmioosobowego zespołu, z kilkunastu tysięcy informacji, które codziennie pojawiają się na temat kategorii, publikujemy jedynie kilka tych naprawdę istotnych. Tutaj za każdą wiadomością, artykułem, czy nową inspiracją stoi człowiek i jego mózg. Catmind.pl to połączenie wiadomości z rynku, inspiracji z innych kategorii i krajów, inteligentnego monitoringu internetu oraz wiedzy o człowieku i konsumencie.

*TNS Polska, marzec 2016, N=647 odbiorców badań i informacji marketingowych (Jaka część codziennie otrzymywanych, zamawianych i ogólnodostępnych informacji w biznesie nadaje się do kosza?)