#BANK.JEST.MOBI

 
30 maja 2016 - 12:38 | Tagi: ; ; ;
bankjestmobi

19 maja, podczas XVI konferencji finansowej TNS Polska, miała miejsce premiera raportu BANK.JEST.MOBI 2016, przygotowanego przez agencję Mobee Dick wraz ze wsparciem merytorycznym ze strony TNS Polska. W ramach tego kompleksowego projektu przedstawiamy kim są klienci polskiej bankowości mobilnej oraz jak z niej korzystają.

Analiza aplikacji mobilnych, przygotowana przez agencję Mobee Dick przedstawia zestawienie dobrych i złych praktyk, występujących w aplikacjach bankowych, funkcjonalności poszczególnych aplikacji, oraz wskazówki, jak je projektować aby trafiały w gusta i potrzeby klientów banków, z dbałością o doskonałe User Experience.
Jest to kompendium wiedzy o bankowości mobilnej wraz z konkretnymi wytycznymi dotyczącymi projektowania idealnej aplikacji mobilnej.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat projektu, dostępnymi na https://mobibank.report.
Bezpłatną próbkę raportu można zobaczyć na Slideshare.

  • http://www.kredyty-lokaty-konta.pl/ Robert Tomaszewski

    wielu bankom przydałoby się zapoznanie z raportem o bankowości mobilnej; korzystam z trzech, a znam jeszcze jedną z banku, w którym już nie mam konta i tylko jedna z tych aplikacji jest wystarczająco przyjazna i użyteczna …