TNS Polska i Politechnika Warszawska zapraszają na studia podyplomowe!

 
29 lipca 2016 - 07:09 | Tagi: ;
politechnika

Od najbliższego, jesiennego semestru ruszają studia podyplomowe, będące wspólną inicjatywą TNS Polska i Politechniki Warszawskiej. Zapraszamy na kierunki: „Strategiczne przywództwo na rzecz odpowiedzialnego zarządzania”-  na których wykładowcami będą eksperci TNS oraz „Data Science” i „Big Data” – gdzie zadbamy, aby przykłady, na których będą pracować studenci były jak najbardziej praktyczne.

Podyplomowe studium „Strategiczne przywództwo na rzecz odpowiedzialnego zarządzania” skierowane jest do menedżerów, którzy mają w swojej pracy styczność z badaniami rynku, prognozowaniem trendów, zarządzaniem wizerunkiem marki a jednocześnie chcieliby spojrzeć na dobrze znane sobie tematy z perspektywy podejścia „sustainability”. Sustainable marketing jest obecnie najprężniejszym trendem w zarządzaniu marką na rynku. Uwzględnia on nie tylko performance marki, ale też czynniki środowiskowe, konkurencyjne oraz związane z wewnętrznym funkcjonowaniem firmy.

W toku studiów słuchacze dowiedzą się jak podejmować strategiczne decyzje w oparciu o dane z różnych źródeł, jak wykorzystywać je w odpowiedzialny sposób. Zapoznają się z praktycznymi rozwiązaniami z zakresu zarządzania wizerunkiem marki oraz relacji z klientami. Wreszcie wspólnie z wykładowcami zastanowią się jakie trendy (rynkowe, badawcze) będą najsilniejsze w nadchodzącym czasie.  Wykłady będą prowadzone przez praktyków: ekspertów badań rynku i komunikacji marketingowej TNS Polska i Politechniki Warszawskiej.

Szczegóły dotyczące studiów dostępne: http://www.wz.pw.edu.pl/index.php/Kandydaci/Studia-podyplomowe/Strategiczne-przywodztwo-na-rzecz-odpowiedzialnego-zarzadzania

Data Science i Big Data – przetwarzanie i analiza dużych zbiorów danych

Robert Bembenik z Politechniki Warszawskiej i Andrzej Olękiewicz z TNS Polska, członkowie Rady Programowej, zapraszają na dwa nowe kierunki studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej: Data Science i Big Data.

Dane stają się coraz tańsze i wszechobecne. IBM szacuje, że 90 procent istniejących dziś na świecie danych zostało wytworzonych w ostatnich 2 latach. Dane te pochodzą z logów serwerów, urządzeń mobilnych, czujników, instrumentów, transakcji…

Na rynku pracy istnieje znaczne, ciągle rosnące zapotrzebowanie na rozumiejących dane profesjonalistów w instytucjach biznesowych, publicznych, organizacjach non-profit. Podaż ekspertów mogących pracować efektywnie z dużymi wolumenami danych jest ograniczona i znajduje odzwierciedlenie w rosnących pensjach inżynierów danych, badaczy danych, statystyków i analityków.

Celem studiów  jest przekazanie słuchaczom praktycznych umiejętności z zakresu przetwarzania i analizy dużych danych i zapoznanie ich z rolą danych w procesach podejmowania decyzji oraz wykorzystaniem danych jako cennych aktywów strategicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z programami nowych studiów podyplomowych Politechniki Warszawskiej i zdobycie jednego z najbardziej pożądanych zawodów przyszłości.

Szczegóły dotyczące studiów dostępne na stronie http://datascience.ii.pw.edu.pl

Zapraszamy!