Rusza Creative House

 
19 stycznia 2017 - 14:57 | Tagi:
creativehouse

Kantar Insights w Polsce tworzy Creative House, zespół wsparcia komunikacyjnego i kreatywnego dla zespołów badawczych Kantar Millward Brown i Kantar TNS.
Podstawowymi zadaniami zespołu Creative House będą obsługa komunikacyjna i PR spółek Kantar Insights oraz wsparcie poszczególnych zespołów badawczych w procesie przygotowania ofert oraz wykorzystania ich w organizacjach klientów.

„Zespoły badawcze Kantar TNS i Kantar Millward Brown zyskają rzeczywistą i unikalną przewagę konkurencyjną. Nasz zespół ułatwi nie tylko sprzedaż rozwiązań badawczych i doradczych, ale i skuteczne wykorzystanie wyników badań przez naszych klientów. Pomyślne wdrożenie efektów projektu badawczego to często nic innego, niż dobrze zaplanowana wewnętrzna kampania komunikacyjna. A na tym znamy się naprawdę dobrze.” – mówi Mateusz Galica, szef Creative House w Kantar Insights.

Zespół Creative House tworzą: Kuba Antoszewski, wieloletni PR Manager Millward Brown w Polsce, współtwórca potęgi tej firmy oraz Anna Kolanowska, Dominika Kluczna i Justyna Marcinkowska z dotychczasowego zespołu marketingu Kantar TNS, nagrodzonego m.in. przez PR Academy za „najlepszy zespół ds. komunikacji korporacyjnej w Polsce” oraz WPP Creme de la Creme Award. Szefem Creative House jest Mateusz Galica, dotychczasowy szef komunikacji i Client Service Director w Kantar TNS (wcześniej TNS Polska i TNS OBOP).

Mateusz Galica rozpoczął pracę w branży badawczej w 1999 r. Wcześniej związany z rynkiem medialnym i reklamowym. Obecnie także prezes zarządu Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii, członek PR Academy, członek Rady Ekspertów Think Tank.

Kuba Antoszewski, to jeden z współzałożycieli utworzonego w 1990 r. instytutu SMG/KRC, obecnie Kantar Millward Brown, badacz rynku, a od 2000r. PR Manager. Członek Rady Ekspertów Think Tank, członek Rady Nadzorczej WWF Polska.

Anna Kolanowska posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w marketingu, komunikacji i organizacji wydarzeń biznesowych oraz non-profit o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Członkini Akademii Ekspertów PR.

Dominika Kluczna – od dwóch lat w zespole marketingu TNS Polska, wcześniej związana z branżą bankową oraz reklamą zewnętrzną out-of-home.

Justyna Marcinkowska – w zespole marketingu Kantar TNS od 2016 r. Wcześniej związana ze stacjami telewizyjnymi: TVN oraz TVP. Współpracuje także z TVP Kultura.