Bliżej. Rzecz o relacjach z klientami

 
26 kwietnia 2017 - 13:20 | Tagi: ; ; ; ;
co słychać-01-01

18 maja w Służewskim  Domu Kultury odbędzie się  XVII konferencja Finansowa Kantar TNS: Bliżej, rzecz o relacjach z klientami. Motywem przewodnim wydarzenia będzie poszukiwanie bliskości, skracanie dystansu między instytucją finansową a klientem. Jakie działania mogą sprawić, aby klient czuł się bardziej komfortowo? Jak budować jego zaufanie i emocjonalny związek z usługodawcą?
Co instytucje finansowe mogą zrobić, żeby ich oferta i przekaz marketingowy przemawiały nie tylko do rozumu, ale i do serca, żeby zaspokajały również potrzeby emocjonalne klientów? I czy w ogóle warto o to zabiegać? Jak nowe media wpływają na bliskość między klientem a usługodawcą? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w kolejnych wystąpieniach konferencyjnych.

Będziemy także mieli przyjemność i zaszczyt wręczyć statuetki Lampartów dla najbardziej podziwianych kreacji marek bankowych i ubezpieczeniowych. Serdecznie zapraszam do udziału w konferencji.

Konferencja Bliżej, rzecz o relacjach z klientami jest wydarzeniem zamkniętym,  przeznaczonym wyłącznie dla klientów i partnerów biznesowych Kantar TNS.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie konferencji.