Kantar TNS partnerem I Forum Leasingu

 
6 lutego 2018 - 15:10 | Tagi: ; ; ;
forumleasingubaner_640x250_A_01

Pierwsza edycja Forum Leasingu odbędzie się 14-15 marca 2018 w Warszawie. Wydarzenie dotyczące najważniejszych trendów i rozwiązań w branży leasingowej skierowane jest do polskich i zagranicznych firm. Głównymi tematami tegorocznej edycji będą ekologia, elektromobilność oraz carsharing.

W trakcie dwudniowej konferencji odbędą się liczne debaty oraz prezentacje z udziałem ekspertów i zaproszonych gości specjalnych.

W programie forum nie zabraknie również innowacyjnych rozwiązań IT dla leasingu wspierających procesy operacyjne i fleet management. Uczestnicy będą mogli także dowiedzieć się o ryzyku w transakcjach leasingowych, narzędziach wspierających weryfikację kontrahentów i zabezpieczeń.

Forum Leasingu 2018 będzie okazją do zaprezentowania oferty produktowej dla przedsiębiorstw w zakresie wynajmu długo i krótkoterminowego, oraz przedstawienia możliwości uzyskania finansowania na preferencyjnych warunkach dzięki dopłatom z Unii Europejskiej.

Konferencję zakończy panel poświęcony wpływowi dyrektyw Unii Europejskiej na obowiązujące przepisy prawne.

W wydarzeniu udział wezmą także goście specjalni oraz przedstawiciele firm nie tylko z branży leasingowej,  ale również informatycznej, fintech i motoryzacyjnej z Polski i Europy, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Drugi dzień Forum otworzy wystąpienie: “Zmieniające się potrzeby klientów stawiają przed branżą nowe wyzwania. Czy będziemy umieli na nie odpowiedzieć?”, które poprowadzą Hanna Piotrowicz i Michał Roszkowski z Kantar TNS.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Forum Leasingu. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.forumleasingu.pl.