Awanse w TNS Polska

 

TNS Polska wzmacnia departament Consumer w obszarze zarządzania: Katarzyna Chmura obejmuje stanowisko Deputy Client Service Director, Michał Lutostański obejmuje stanowisko Team Leader.

Od kwietnia b.r. Katarzyna Chmura awansuje na stanowisko Deputy Client Service Director. W nowej roli będzie razem z Michałem Rogowskim współodpowiedzialna za departament badań w obszarze Consumer w TNS Polska. Katarzyna Chmura dołączy również do Executive Team TNS Polska.

Katarzyna Chmura jest związana z TNS Polska od 2000 roku, ostatnio zajmowała stanowisko Account Director. Posiada blisko 15-letnie doświadczenie w badaniach marketingowych. Od początku specjalizuje się w badaniach ilościowych dla branży FMCG. Zajmuje się badaniami wspierającymi wprowadzanie nowych produktów na rynek, badaniami z zakresu zdrowia i kondycji marki oraz badaniami segmentacyjnymi.
Przez lata konsekwentnie budowała swoją pozycję w obszarze nawiązywania i rozwoju relacji z klientami oraz sprawnego zarządzania zespołem, stając się cenionym doradcą klienta i gwarantem usług najwyższej jakości. Z wykształcenia jest psychologiem.

TNS Polska Katarzyna Luc (2)
Katarzyna Chmura
Deputy Client Service Director w TNS Polska

Michał Lutostański, jako Team Leader, pokieruje dotychczasowym zespołem Katarzyny Chmury i będzie odpowiadał za nadzór nad bieżącymi projektami zespołu, opiekę nad klientami oraz pozyskiwanie nowych.
Lutostański jest związany z TNS Polska od 6 lat, ostatnio na stanowisku Account Manager. Zajmuje się ilościowymi badaniami konsumenckimi. Wcześniej m.in. kierował zespołem, który zaimplementował zasady gamification do narzędzi online w ramach Digital Intelligence Team. Specjalizuje się w ścieżce NPD oraz badaniach typu U&A. Doświadczony i ceniony autor wystąpień, zarówno wewnątrz organizacji, jak i w branży badawczej (nagroda za najlepsze wystąpienie na Kongresie Badaczy Rynku i Opinii w 2013 r.). Doktor nauk społecznych z zakresu socjologii. Wykłada na UKSW i APS.

TNS Polska Michal Lutostanski (1)

Michał Lutostański
Team Leader w TNS Polska

Awanse w zespole TNS Consumer dotyczą osób szczególnie cenionych przez naszych klientów, dlatego jestem przekonany, że doświadczenie Katarzyny i Michała pozwoli zaoferować naszym klientom jeszcze lepsze rozwiązania w obszarze badań konsumenckich.” – komentuje Piotr Kwiatkowski, prezes TNS Polska.

>>Informacja prasowa w formacie word: Awanse w TNS Polska
>>Zdjęcia do pobrania: Katarzyna ChmuraMichał Lutostański