Kantar Healthcare i PEX PharmaSequence współpracują na rynku doradztwa dla branży farmaceutycznej

 

17 kwietnia, podczas konferencji dla sektora farmaceutycznego w Polonia Palace w Warszawie, ogłoszona została umowa o współpracy Kantar Healthcare i PEX PharmaSequence.

Kantar to największa w Polsce firma specjalizująca się w doradzaniu klientom na podstawie wiedzy o konsumencie i rynku. Departament Kantar Healthcare od lat stanowi cenioną i dobrze rozpoznawaną markę wśród firm farmaceutycznych. PEX PharmaSequence to doradczo-badawcza firma od prawie dwudziestu lat skoncentrowana na rynku farmaceutycznym i sektorze ochrony zdrowia, oferująca multidyscyplinarne projekty wspierające podejmowanie decyzji biznesowych.

Połączenie sił na rynku farmaceutycznym daje możliwość wykorzystania sprawdzonych na świecie narzędzi badawczych Kantara, dostępu do niemal 2 milionów polskich konsumentów rocznie oraz dogłębnej znajomości polskiego sektora farmaceutycznego i obowiązującego na nim norm prawnych.

 „Od 17 kwietnia działające w Polsce firmy farmaceutyczne mogą skorzystać z bezprecedensowego połączenia dogłębnej znajomości rynku farmaceutycznego, sprawdzonych w świecie narzędzi badawczych i najskuteczniejszych mechanizmów dotarcia do konsumenta, pacjenta i lekarza” – powiedziała Dorota Cudna-Sławińska, Managing Director Kantar Healthcare.

Sukces na rynku ochrony zdrowia wynika z wiedzy i przewidywalności działań w złożonym otoczeniu. Odpowiednie narzędzia oraz wyczerpująca wiedza to atuty PEX PharmaSequence oraz Kantar Healthcare. Będziemy wspierać naszych Klientów w ich drodze do sukcesów na rynku, który jest jednym z najbardziej zmiennych i wymagających” – zauważył Stefan Bogusławski, Partner Zarządzający PEX PharmaSequence.

Podczas konferencji w Polonia Palace zaprezentowane zostały także możliwości wsparcia firm z obszaru healthcare w dziedzinie komunikacji marketingowej. W obszarze komunikacji do konsumentów, lekarzy i farmaceutów, Kantar Healthcare współpracuje z agencją Oglivy&Mather.

Zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia: http://health2018.kantarcreativehouse.pl/

  wPunkt

Na zdjęciu od lewej: Krzysztof Gersz (PEX Pharma Sequence), Piotr Madaliński (Kantar), Krzysztof Kruszewski (Kantar), Dorota Cudna-Sławińska (Kantar Healthcare), Gloria Gibbons (Ogilvy Health&Wellness), Anna Maria Sowińska (Ogilvy&Mather), Piotr Sztabiński (Kantar), Elżbieta Twardowska (Ogilvy&Mather), Stefan Bogusławski (PEX Pharma Sequence).

 

Kontakt:

Kuba Antoszewski, Kantar
kuba.antoszewski@kantar.com

Błażej Górniak, PEX PharmaSequence
blazej.gorniak@pexps.pl

Informacja prasowa w wersji do pobrania: Wspolpraca_PEX_KANTAR_19042018