Marlena Huszczak jako Chief Operating Officer w Kantar Insights Polska

 

Od początku października 2017 Marlena Huszczak obejmuje w Kantar Insights Polska nowe stanowisko COO (Chief Operating Officer). W ostatnich latach rynek badań stanął przed poważnymi wyzwaniami zmieniających się warunków biznesowych, automatyzacji procesów, również zmian w oczekiwaniach klientów, którzy chcą aby badacz rynku wykazywał się większym zaangażowaniem i doradczym podejściem.
Te nowe warunki wymagają zarówno elastyczności, jak i umiejętności patrzenia w przyszłość. Zadaniem Marleny Huszczak będzie koordynowanie zmian w firmach Kantar Insights, które pozwolą lepiej realizować strategię, przewidywać sytuację na rynku consultingu, wzmacniać pozycję marki Kantar w Polsce. W tych wyzwaniach Marlena Huszczak będzie wspierać Krzysztofa Kruszewskiego CEO Kantar Insights w Polsce.

Niezwykle cieszy mnie, że Marlena zgodziła się objąć zupełnie nowe w Kantar Insights stanowisko. Jej misja polegać będzie na implementacji strategicznych decyzji polskiego oddziału grupy Kantar w nasze codzienne życie. Mądra implementacja strategii, to zadanie niejednokroć trudniejsze niż tej strategii budowa. Wymaga bowiem nie tylko wiedzy i doświadczenia ale i znacznej dozy intuicji. Nie spotkałem kandydata, który lepiej uosabiał by te wszystkie kompetencje niż Marlena.” – komentuje nominację Krzysztof Kruszewski, CEO Kantar Insights Polska.

MarlenaKrzysztof