6 szans na wzrost

Dla instytucji finansowych w Polsce

XVI Konferencja Finansowa TNS Polska
19 maja 2016, Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, Warszawa

O konferencji

Serdecznie zapraszam na Konferencję Finansową TNS Polska Jakość, doskonałość, wzrost, która odbędzie się 28 maja w Teatrze Polonia. Już czternasty rok z rzędu mamy przyjemność dzielić się z Państwem naszymi obserwacjami i refleksjami na temat trendów kształtujących biznes w sektorze finansowym.

Każde doskonalenie oznacza poprawę jakości, a poprawa jakości może dotyczyć  każdego aspektu biznesu finansowego – bez względu na to, czy mówimy o jakości produktów, jakości procesów, jakości wizerunku czy jakości obsługi. O tych różnych aspektach jakości będziemy Państwu opowiadać, przekonując jednocześnie, jak potrzebne jest kompleksowe spojrzenie na tę tematykę.

Konferencję zwieńczy dyskusja panelowa, podczas której doświadczeni praktycy z branży finansowej wskażą, jak wnioski z przedstawionych prezentacji mogą znaleźć zastosowanie w biznesie i przełożyć się na wzrost.

Będziemy także mieli przyjemność i zaszczyt wręczyć statuetki Lampartów dla najbardziej podziwianych kreacji marek bankowych i ubezpieczeniowych.

Konferencja Jakość Doskonałość Wzrost jest przeznaczona dla klientów i partnerów TNS Polska, dla których udział w konferencji jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszam do udziału w konferencji.

Do zobaczenia 28 maja!

siek_small

 

 

 

 

 

Krzysztof Siekierski
Client Service Director
TNS Polska