Bliżej

Rzecz o relacjach z klientami

XVII Konferencja Finansowa Kantar TNS
18 maja 2017, Służewski Dom Kultury, Warszawa

O konferencji

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam na XVII Konferencję Finansową Kantar TNS Bliżej, rzecz o relacjach z klientami, na której zgodnie z 17-letnią tradycją podzielimy się z Państwem naszymi obserwacjami i przemyśleniami na temat bieżących wyzwań dla biznesu w sektorze finansowym.

Tegoroczna konferencja odbędzie się 18 maja w Służewskim Domu Kultury. Motywem przewodnim wydarzenia będzie poszukiwanie bliskości, skracanie dystansu między instytucją finansową a klientem. Jakie działania mogą sprawić, aby klient czuł się bardziej komfortowo? Jak budować jego zaufanie i emocjonalny związek z usługodawcą?
Co instytucje finansowe mogą zrobić, żeby ich oferta i przekaz marketingowy przemawiały nie tylko do rozumu, ale i do serca, żeby zaspokajały również potrzeby emocjonalne klientów? I czy w ogóle warto o to zabiegać? Jak nowe media wpływają na bliskość między klientem a usługodawcą? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w kolejnych wystąpieniach konferencyjnych.

Będziemy także mieli przyjemność i zaszczyt wręczyć statuetki Lampartów dla najbardziej podziwianych kreacji marek bankowych i ubezpieczeniowych. Serdecznie zapraszam do udziału w konferencji.

Do zobaczenia 18 maja!

siek_small

Krzysztof Siekierski
Client Service Director
Kantar TNS