Dzień Dobry,

W tym numerze przedstawiamy aż pięć nowych Raportów Syndykatowych Kantara! Prezentujemy TGI Smart – przeglądarkę danych on-line oraz Silver Book 2019, a w nim potencjał konsumencki pokolenia 55+. Mamy też coś o młodych, czyli raport GEN ZET, a także Food Bowl, w nim zaś trendy i innowacje w żywieniu Polaków. Dla wszystkich, którzy chcą dotrzeć do współczesnego klienta segmentu premium przygotowaliśmy raport o Obliczach Zamożności.

Ciekawej lektury i znalezienia odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania!

newsletter_silver
Silver Book 2019
Raport syndykatowy dla wszystkich kierujących ofertą dla osób w wieku 55+. Jak zmieniają się potrzeby i zachowania konsumenta 55+? Jak tworzyć i dostarczać ofertę przyjazną wiekowi? Jaki jest potencjał konsumencki tej grupy?

Dowiedz się więcej o Silver Book 2019!


newsletter_tgismart
TGI SMART
Przeglądarka danych on-line z największego badania konsumenckiego w Polsce. Zapłać on-line i korzystaj gdzie chcesz. Wybieraj kategorie. Definiuj targety. Wybieraj typ dashboardu. Monitoruj markę i konkurencję. Definiuj półki cenowe. Poznaj swoich konsumentów.

Kliknij i poznaj TGI Smart!


newsletter_zamoznosc
Oblicza Zamożności
Raport syndykatowy dla wszystkich, którzy chcą dotrzeć do współczesnego klienta segmentu premium. Audyt Klientów Zamożnych 2018/2019. Jak kształtuje się kultura konsumpcji klientów zamożnych? Kupują, żeby być czy żeby mieć? Z jakich marek korzystają i jakich wartości poszukują?

Kliknij i poznaj Oblicza Zamożności!


genz_footer
GEN ZET
Raport syndykatowy dla firm kierujących ofertą lub planujących zatrudnić młodych do 23 roku życia. Style życia i potencjał konsumencki pokolenia Z. Jakie są wartości pokolenia Zet? Jaka jest rola marek w życiu 6 milionów młodych konsumentów? Jak do nich dotrzeć z ofertą? Jak rekrutować?

Dowiedz się więcej o GEN ZET!


newsletter_foodbowl
Food Bowl
Raport syndykatowy dla producentów żywności, sieci handlowych oraz restauracji i kawiarni. O trendach i innowacjach w żywieniu Polaków. Jak zmieniły się zwyczaje żywieniowe Polaków? Jedzą dla przyjemności czy dla zdrowotności? Z jakich diet korzystają? Jak wykorzystać trendy konsumenckie przy wprowadzaniu innowacji?

Poznaj o Food Bowl!


Chcesz otrzymywać nasz newsletter?

Zapisz się