Dzień Dobry,

W tym numerze przedstawiamy Trendozbiór, nasz cykliczny projekt poświęcony trendom konsumenckim. Tym razem znajdziecie w nim 10 trendów stworzonych przez badaczy i etnografów, a także wyniki badań i analiz i setki przykładów, pochodzących zarówno z rynku globalnego, jak i polskiego. Piszemy także o technologii connected cars i o tym, czy ta inwestycja zwraca się producentom. A na deser mamy kod rabatowy na  największe wydarzenie branży leasingowej.

Ciekawej lektury!

trendozbiorcoslychac
Trendozbiór 2018

Trendozbiór to cykliczny projekt poświęcony trendom konsumenckim realizowany wspólnie przez Kantar Millward Brown i Kantar TNS. Założeniem projektu jest jego interdyscyplinarność i marketingowa użyteczność. Trendozbiór to zatem nie tylko ciekawe i inspirujące historie (chociaż takie też tu można znaleźć), ale przede wszystkim narzędzia pozwalające marketerom poszukiwać “big idea”, budować strategię komunikacji, definiować najlepsze grupy docelowe, znajdywać najbardziej adekwatny język komunikacji.

Kliknij i poznaj Trendozbiór


connected car
Connected Car: mniej marketingu, więcej konkretów

Firmy z branży samochodowej zainwestowały mnóstwo pieniędzy w rozwój technologii connected cars po to, by przyciągnąć klientów i zyskać przewagę nad konkurencją. Jednocześni prawie połowa właścicieli tak zwanych connected cars nie jest świadoma, że ma do swojej dyspozycji takie rozwiązania technologiczne lub nie wie jak z nich korzystać. Czy zatem ta inwestycja się producentom zwraca?

Przejdź do artykułu | Zapisz się na webinar ”Connected cars. Disconnected owners” | infografika


forumleasingubaner_640x250_A_01
Kantar TNS partnerem I Forum Leasingu – kod rabatowy

Pierwsza edycja Forum Leasingu odbędzie się 14-15 marca 2018 w Warszawie. Wydarzenie dotyczyć będzie najważniejszych trendów i rozwiązań w branży leasingowej, w programie znajdzie się także ekologia, elektromobilność oraz carsharing. W trakcie konferencji odbędą się liczne debaty oraz prezentacje z udziałem ekspertów i zaproszonych gości specjalnych. Jako Partner wydarzenia mamy specjalny rabat dla czytelników newslettera  - 10% zniżki po wybraniu zaproszenia Premium oraz wpisaniu hasła Kantar.

Przejdź na Forum Leasingu i wykorzytaj rabat!

 


Chcesz otrzymywać nasz newsletter?

Zapisz się