Happy shoppers spend more

Konferencja TNS Polska

14 marca 2014,
Gamma Factory, ul. Hoża 51, Warszawa
zabytkowe wnętrza dawnej fabryki serów SERWARO konferencji

Trudno znaleźć obecnie marketera czy przedstawiciela działu sprzedaży, który nie zastanawiałby się, gdzie szukać wzrostu na coraz trudniejszym rynku FMCG w kontekście malejących marż, rosnących oczekiwań shopperów i coraz trudniejszych rozmów z partnerami detalicznymi.

Naturalnym miejscem poszukiwania wiedzy kreującej ten wzrost są coraz częściej badania shopperowe, pozwalające na strategiczne i taktyczne decyzje w zakresie zarządzania kategorią/marką w konkretnych formatach sprzedaży i sieciach detalicznych. Wielu producentów przekonało się bowiem, że tzw. first moment of truth to nie tylko odpowiednie wskaźniki osiągane przez nowy produkt czy koncept podczas testów konsumenckich, ale to, na ile efektywnie przemówi on do nabywcy w realiach konkretnego punktu sprzedaży.

Dlatego też 14 marca organizujemy konferencję Happy shoppers spend more, poświęconą konsumentowi w punkcie sprzedaży. Dodajmy, konferencję jedyną w swoim rodzaju, ponieważ organizowaną przez agencję badawczą – sprofilowaną zatem w oparciu o to, w jaki sposób o shopperze i badaniach shopperowych myślą nasi klienci, a jednocześnie bazującą na konkretnych case’ach rynkowych.

W ciągu pół dnia rozprawimy się z szeregiem mitów funkcjonujących w odniesieniu do badań shopperowych, postaramy się uporządkować Państwa myślenie o tego typu projektach, a także pokażemy dwoistość patrzenia na świat in-store – perspektywę marketerów/sales’ów i shopperów, czasem podobną a czasem jakże bardzo od siebie odległą.

Serdecznie zapraszam zarówno producentów – przedstawicieli działów sprzedaży, trade marketingu, marketingu, działów badań/shopper insights – jak i detalistów, reprezentujących szeroki przekrój rynku.

Do zobaczenia 14 marca!

Marcin Sznajder

 

 

 

 

Marcin Sznajder
Associate Director
Retail & Shopper
TNS Polska