Happy shoppers spend more

Konferencja TNS Polska

14 marca 2014,
Gamma Factory, ul. Hoża 51, Warszawa
zabytkowe wnętrza dawnej fabryki serów SERWARPrelegenci

 Izabela Gebczyk Izabela Gębczyk - Account Manager, badacz jakościowy, w TNS Polska od 2007 r. Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów z zakresu shopper experience – zarówno klasycznych badań etnograficznych, wizyty asystowanych, obserwacji sklepowych, jak i z wykorzystaniem nowych technologii – shoppnography (zapis audio/video pola widzenia respondenta) zarówno dla kategorii FMCG, jak i sprzęt elektroniczny.
 IMG_9224_dev_1Rs Anna Karczmarczuk - Client Service Director, w TNS kieruje departamentem dedykowanym branży FMCG i badaniom społecznym. Badaniami rynku zajmuje się od początku lat 90-tych, zdobywając doświadczenie zarówno po stronie Klienta jak i agencji badawczej. Od 20 lat obserwuje konsumenta oraz shoppera, który w ciągu tego czasu bardzo się zmienił.
 Malgorzata Kwiatkowska - Snopek (1) Małgorzata Kwiatkowska – Snopek - Account Manager, z wykształcenia socjolog, badacz jakościowy od 2007 roku. Posiada doświadczenie w różnorodnych typach podejść badawczych, zarówno klasycznych metodologii jakościowych, jak i metodami wykorzystującymi nowe technologie (blogi konsumenckie; wideo-dzienniczki konsumenckie). W TNS Polska koordynuje badania jakościowe z zakresu shopper experience oraz przeprowadza warsztaty aktywacyjne, które przekuwają wyniki badań na rozwiązania biznesowe.
 mikowska Monika Mikowska -  Współwłaścicielka agencji strategiczno-kreatywnej mobee dick. Współpracowała m.in. z NIVEA Polska, Orange, Play, Meritum Bank, BZ WBK, ING Bank Śląski, Wp.pl, Answear.com, Mars, TUI, PKP.  Autorka bloga jestem.mobi, na którym popularyzuje wiedzę o mobilności. Autorka wielu tekstów publicystycznych i kilku raportów branżowych.
Współautorka książki “E-marketing”, wydanej przez PWN. Jurorka w konkursie branżowym Mobile Trends Awards.
 myszala_BW Agnieszka Myszala - CSE Market Information Manager, Shopper Insights w Coca-Cola Services, zajmuje się badaniami shopperowymi w regionie Europy Południowo-Wschodniej, głównie odpowiedzialna za strategiczne projekty shopperowe oraz ciągłe źródła danych.  W branży badawczej od 2000 roku, jako badacz jakościowy i ilościowy.
 IMG_9044_dev_1s Michał Rogowski – Client Service Director oraz Regional Account Director CEE, w TNS kieruje departamentem dedykowanym branży FMCG, healthcare i badaniom społecznym, a także odpowiada za obsługę wybranych klientów w regionie CEE. W badaniach rynku od 2001 roku, w nieustającej, wciąż fascynującej podróży po świecie konsumenta i shoppera, który często w kilka sekund decyduje o być albo nie być produktu.
Marcin Sznajder Marcin Sznajder - Associate Director, w TNS Polska odpowiedzialny za obszar Retail & Shopper. 9 lat temu zarażony bakcylem shopper marketingu, obecnie pomaga rosnąć największym graczom na rynku FMCG, zarówno producentom jak i detalistom. Wyznawca filozofii first moment of truth, w myśl której punkt sprzedaży, jako miejsce styku shoppera z produktem, to obecnie co najmniej tak samo istotny obszar wsparcia marki co ‘tradycyjny’ marketing konsumencki. Pasjonat niestandardowych metod badawczych, wychodzących poza deklaracje. Prywatnie także shopper.